KONSTRUKTOR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne  (preferowane profile mechaniczne);
  • umiejętność obsługi programów do projektowania np. Solid Works lub Catia V5;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania form wtryskowych do aluminium;
  • znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języków obcych.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie siedzeń oraz ich adaptacji w pojazdach;
  • inicjowanie i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych mających na celu redukcje kosztów wytwarzania, poprawę jakości oraz unifikację wyrobów;
  • rozpatrywanie wniosków o naniesienie zmian w dokumentacji;
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji zgodnie z obowiązującymi zasadami;
  • udział w rozpatrywaniu reklamacji i innych zgłoszonych problemów przez klienta lub dostawcę w zakresie dotyczącym konstrukcji wyrobu;
  • weryfikacja własnych projektów zgodnie z obowiązującymi zasadami;
  • pomoc w przypadku wystąpienia problemów w procesie produkcyjnym w zakresie dotyczącym konstrukcji wyrobu;
  • ustalenia techniczne z określonym klientem lub dostawcą.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • współpraca z jednostkami badawczo-rozwojowymi i instytucjami naukowymi;
  • specjalizacja w zakresie wdrażania nowych produktów i technologii w branży automotive;
  • zdobycie doświadczenia w zakresie konstrukcjii oprzyrządowania oraz obliczeń i analiz wytrzymałościowych;
  • możliwość wdrażania oraz testów laboratoryjnych pomysłów własnych i zespołu doświadczonych współpracowników.

lub na adres Ster Sp. z o.o., ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o zamieszczenie w CV informacji dotyczących m. in.:

  • aktualnego adresu zamieszkania
  • wykształcenia
  • przebiegu dotychczasowego zatrudnienia z opisem stanowisk pracy
  • ewent. posiadania orzeczenia o niepełnosprawności

Kierownik Zaopatrzenia/Logistyki

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem procesu zaopatrzenia;
  • nadzór nad jakością dostaw;
  • koordynacja doboru dostawców;
  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi dostawcami;
  • optymalizacja kosztów w obszarze zakupów;
  • utrzymanie optymalnej struktury i poziomu zapasów;
  • organizacja i kontrola pracy podległego zespołu;
  • realizacja polityki zakupowej firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • praktyczna znajomość systemu SAP (moduł MM) –mile widziana;
  • umiejętności negocjacyjne, analityczne i przywódcze;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej.

lub Ster Sp. z o.o., ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

  • ewen. posiadania orzeczenia o niepełnosprawności

Ster Sp. z o. o.

ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

tel.: +48 618404100, fax: +48 618480125

KRS 0000175283

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP 781-17-31-385

Kapitał Zakładowy 13 300 000 złotych.