KIEROWNIK ZMIANOWY

Obowiązki:

  •  zapewnienie rzetelnego przepływu informacji pomiędzy zmianami produkcyjnym;
  • koordynacja wszystkich prac na zmianie;
  • dostarczanie planu realizacji zleceń oraz dokumentacji do zleceń;
  • nadzór nad realizacją planu produkcji na zmianie pod kątem terminowości, jakości i efektywności pracy;
  • raportowanie realizacji planu zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania:

  • gotowość do pracy 3-zmianowej;
  • wykształcenie techniczne;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • wiedza z zakresów: obróbki metalu, montażu, tapicerowania, przetwórstwa tworzyw- mile widziana;
  • znajomość systemu SAP- mile widziana;
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych;
  • dokładność, samodzielność i odpowiedzialność;
  • konsekwencja w realizacji i egzekwowaniu zadań.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat;
  • perspektywę wieloletniej współpracy;
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, pracy przy najwyższych standardach;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej.

lub Ster Sp. z o.o., ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV informacji dotyczących m. in.:

  • aktualnego adresu zamieszkania
  • wykształcenia
  • przebiegu dotychczasowego zatrudnienia z opisem stanowisk pracy
  • ewen. posiadania orzeczenia o niepełnosprawności

Ster Sp. z o. o.

ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

tel: +48 61 8404100, fax: +48 61 8480125

KRS 0000175283

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP 781-17-31-385

Kapitał Zakładowy 13 300 000 złotych.