Firma STER Sp. z o.o. zajmuje się produkcją siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach i tramwajach. Szereg oryginalnych i opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych, stałe prace rozwojowe i badawcze oraz systematyczne udoskonalanie technologii produkcji pozwoliło osiągnąć wyroby na wysokim światowym poziomie. Zastosowanie najnowszej wiedzy z zakresu ergonomii i odpowiednie ukształtowanie formatek siedzisk i oparć zapewnia wygodę pasażerom. Wykonujemy projekty m. in. dla firm SOLARIS, VOLVO, SCANIA, MAN, IVECO, PESA.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik Zaopatrzenia/Logistyki

Miejsce: Zakład Swadzim STER

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem procesu zaopatrzenia;
  • nadzór nad jakością dostaw;
  • koordynacja doboru dostawców;
  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi dostawcami;
  • optymalizacja kosztów w obszarze zakupów;
  • utrzymanie optymalnej struktury i poziomu zapasów;
  • organizacja i kontrola pracy podległego zespołu;
  • realizacja polityki zakupowej firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • praktyczna znajomość systemu SAP (moduł MM) –mile widziana;
  • umiejętności negocjacyjne, analityczne i przywódcze;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej.

lub Ster Sp. z o.o., ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV informacji dotyczących m. in.:

  • aktualnego adresu zamieszkania
  • wykształcenia
  • przebiegu dotychczasowego zatrudnienia z opisem stanowisk pracy
  • ewen. posiadania orzeczenia o niepełnosprawności

Ster Sp. z o. o.

ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

tel: +48 61 8404100, fax: +48 61 8480125

KRS 0000175283

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP 781-17-31-385

Kapitał Zakładowy 13 300 000 złotych.