Firma STER Sp. z o.o. zajmuje się produkcją siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach i tramwajach. Szereg oryginalnych i opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych, stałe prace rozwojowe i badawcze oraz systematyczne udoskonalanie technologii produkcji pozwoliło osiągnąć wyroby na wysokim światowym poziomie. Zastosowanie najnowszej wiedzy z zakresu ergonomii i odpowiednie ukształtowanie formatek siedzisk i oparć zapewnia wygodę pasażerom. Wykonujemy projekty m. in. dla firm SOLARIS, VOLVO, SCANIA, MAN, IVECO, PESA.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

TAPICER WYKWALIFIKOWANY

Miejsce: Zakład Poznań

Zakres obowiązków:

  • tapicerowanie siedzeń do środków komunikacji publicznej;
  • drobne prace monterskie i ślusarskie w obszarze tapicerni.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe- kierunkowe;
  • doświadczenie w pracy tapicera;
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pneumatycznych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności manualne, dokładność, precyzja;
  • zaangażowanie, uczciwość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez pośrednictwa;
  • praca na jedną zmianę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze wypłacane terminowo;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej;
  • perspektywę wieloletniej współpracy;
  • szkolenia ponoszące kwalifikacje zawodowe.

lub Ster Sp. z o.o., ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o zamieszczenie w CV informacji dotyczących m. in.:

  • aktualnego adresu zamieszkania
  • wykształcenia
  • przebiegu dotychczasowego zatrudnienia z opisem stanowisk pracy
  • ewen. posiadania orzeczenia o niepełnosprawności

Ster Sp. z o. o.

ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

tel: +48 61 8404100, fax: +48 61 8480125

KRS 0000175283

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP 781-17-31-385

Kapitał Zakładowy 13 300 000 złotych.