Firma STER Sp. z o.o. zajmuje się produkcją siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach i tramwajach. Szereg oryginalnych i opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych, stałe prace rozwojowe i badawcze oraz systematyczne udoskonalanie technologii produkcji pozwoliło osiągnąć wyroby na wysokim światowym poziomie. Zastosowanie najnowszej wiedzy z zakresu ergonomii i odpowiednie ukształtowanie formatek siedzisk i oparć zapewnia wygodę pasażerom. Wykonujemy projekty m. in. dla firm SOLARIS, VOLVO, SCANIA, MAN, IVECO, PESA.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR WTRYSKARKI DO ALUMINIUM

Miejsce: Zakład Poznań

Obowiązki:

  •  kontrola pracy ciśnieniowej maszyny odlewniczej;
  •  topienie i przygotowanie stopu aluminium;
  •  montaż form;
  •  konserwacja form i narzędzi odlewniczych;
  •  wstępna obróbka odlewów (odłamywanie lub odcinanie układów wlewowych).

Wymagania:

  •  doświadczenie w przemyśle odlewniczym lub przy pracy z wtryskarkami;
  •  wykształcenie techniczne;
  •  gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  •  dobra organizacja pracy;
  •  odpowiedzialność i sumienność.

Oferta:

  • umowę o pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo,
  • perspektywę wieloletniej współpracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o zamieszczenie w CV informacji dotyczących m. in.:

  • aktualnego adresu zamieszkania
  • wykształcenia
  • przebiegu dotychczasowego zatrudnienia z opisem stanowisk pracy
  • ewen. posiadania orzeczenia o niepełnosprawności

Ster Sp. z o. o.

ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

tel.: +48 618404100, fax: +48 618480125

KRS 0000175283

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP 781-17-31-385

Kapitał Zakładowy 13 300 000 złotych.