Firma STER Sp. z o.o. zajmuje się produkcją siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach i tramwajach. Szereg oryginalnych i opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych, stałe prace rozwojowe i badawcze oraz systematyczne udoskonalanie technologii produkcji pozwoliło osiągnąć wyroby na wysokim światowym poziomie. Zastosowanie najnowszej wiedzy z zakresu ergonomii i odpowiednie ukształtowanie formatek siedzisk i oparć zapewnia wygodę pasażerom. Wykonujemy projekty m. in. dla firm SOLARIS, VOLVO, SCANIA, MAN, IVECO, PESA.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK WTRYSKOWNI

Miejsce: Zakład Szamotuły

Obowiązki:

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie produkcji na wydziale przetwórstwa tworzyw sztucznych w sposób zapewniający terminowe wykonanie planów produkcyjnych pod względem ilościowo-asortymentowym, technologicznym, jakościowym  i wydajnościowym;
  • Wdrażanie usprawnień procesu zarówno pod względem organizacyjnym, jak i technologicznym;
  • Nadzór nad dokumentacją wydziału;
  • Nadzór nad właściwą gospodarką materiałową, dążenie do optymalizacji kosztów;
  • Odpowiedzialność za prawidłową eksploatację maszyn, urządzeń i form;
  • Zarządzanie podległą grupą pracowników (wydział pracuje na 3 zmiany);
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na obszarze;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi wydziałami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość procesów technologicznych przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności poliamid i poliwęglan);
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży tworzyw sztucznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność kierowania zespołem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w innowacyjnej firmie z wieloletnią tradycją, wciąż dynamicznie rozwijającej się, będącej liderem w swojej branży;
  • pracę pełną wyzwań w rozwojowym środowisku;
  • możliwość wykorzystania swojej wiedzy i wdrażania swoich pomysłów;
  • współpraca z jednostkami badawczo-rozwojowymi i instytucjami naukowymi;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej.

lub na adres pocztowy: Ster Sp. z o.o., ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o zamieszczenie w CV informacji dotyczących m. in.:

  • aktualnego adresu zamieszkania
  • wykształcenia
  • przebiegu dotychczasowego zatrudnienia z opisem stanowisk pracy
  • ewen. posiadania orzeczenia o niepełnosprawności

Ster Sp. z o. o.

ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań

tel.: +48 618404100, fax: +48 618480125

KRS 0000175283

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP 781-17-31-385

Kapitał Zakładowy 13 300 000 złotych.